Yaşam Hemodiyaliz Ünitesi

Yaşam Hemodiyaliz Ünitesi

7 yildir özel hastane olarak verdigimiz kaliteli saglik hizmetinin yaninda 1 yildir da hastanemiz bünyesinde Trakya bölgesinin en gelismis hemodiyaliz ünitesini kurmus bulunmaktayiz.

Bilindigi gibi Tekirdag, Istanbul'a yakin yazlik mekan olarak tercih edilen bir yerdir. Yaz sezonunda Tekirdag'i seçen hastalar da Fresenius 4008S cihazlar ile donatilmis, her yatakta kendi televizyonu ve uydu yayini olan diyaliz merkezimizden yararlanabilirler.

Hastanemizde uzman hekim ve hemsireler gözetiminde 7 gün 24 saat diyaliz hizmeti verilmektedir. Hemodiyaliz ünitemizde Diyaliz Sorumlu Hekim koordinatörlügünde deneyimli diyaliz ekibimiz tarafindan hastalarimiz diyalize alinmakta; gereginde kendi bünyemizde faaliyet gösteren diger branslardaki uzman hekimler tarafindan kendisi, esi ve bakmakla yükümlü oldugu sosyal güvencesi olmayan çocuklari ücretsiz muayene edilmektedir. Hastanemizin laboratuarlarindan aylik yapilan tetkiklerinin haricinde ileri tetkik ve tedavisi gereken hemodiyaliz hastalarimizin tetkik ve tedavileri ise ücretsiz yapilmaktadir. Ayrica hastalarimizin fistül ve katater problemleri ihtiyaç halinde hastanemizin anlasmali oldugu, en üst düzey egitimli damar cerrahi uzmani tarafindan takip edilerek gerekli islemler yapilmaktadir.

Gerek hastalar gerekse hasta yakinlari açisindan ergonomi ve konforu pekistirmek için hastalarimizin hastanemize gelirken ve hastanemizden ayrilirken ki ulasim islemleri özel servis araçlarimizla saglanmaktadir.

Hastanemizin SSK Emekli Sandigi ve Bag-kur ile anlasmalari mevcut olup hastalarimizin hemodiyaliz tedavileri disinda diger saglik problemlerinin çözümüne de yardimci olunabilmektedir.

Yüksek kalite standardimiz, tecrübeli uzman kadromuzla ve güler yüzlü hizmet politikamizla toplam kalite anlayisi dogrultusunda birinci önceligimiz hastalarimizin beklenti ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktir. Huzurlu bir ortamda verdigimiz hizmetin hastalarimizin saglik standartlarini en üst düzeye çikaracagina olan inancimiz tamdir.

Merkezimizde bulunan ve verilen hizmetler: